Hizmetler

21 Gün Beyaz Detoks

250 TL / 21 Günlük

Programın amacı nedir?

Damağın ve vücudun şeker ve tuz eşiğini düşürmek, alışkanlıkları değiştirmek, vücut yağ oranımızı azaltmak, sağlıklı beslenme alışkanlığı ve düzenli egzersiz yapma disiplini oluşturmak, kendi kendinize sağlıklı yaşam tarzı geliştirmeniz için rehber olmak..

Nasıl bir program ve içeriği nedir?

Bu programda 21 gün boyunca WhatsApp üzerinden iletişim içinde oluyoruz. Elinizde bire bir uygulama içeren bir diyet listesi olmuyor. Yasaklılar ve serbestler listesine göre menülerinizi Diyetisyen Melda yardımıyla kendiniz oluşturuyorsunuz. Şeker, şeker içeren yiyecekler, beyaz un ve sağlıksız yiyecekleri hayatımızdan çıkarıyoruz, tuzu azaltıyoruz. Bu süreç içinde size neler yapmanız gerektiğini söylüyoruz. Ayrıca sonrası için koruma ve normal hayata adaptasyon bilgilendirmesi veriyoruz.

Siz de her gün bize neler yediğinizi veya yiyeceğinizi söylüyorsunuz, sorularınızı soruyorsunuz. Şüphe ettiğiniz yiyecekleri yemeden önce danışıyorsunuz ve pek çok yiyeceğe karşı bir farkındalık kazanıyorsunuz.

Ne kadar kilo veririm, ne kadar incelirim? 

Danışanlarımız ortalama 2-5 kg arasında kayıp yaşıyor ve 2-10 cm arasında inceliyor fakat bu miktarlar programa ne kadar riayet ettiğinize, metabolizmanıza ve program boyunca ne kadar spor yaptığınıza göre değişiklik gösteriyor.

Kayıtlar ne zaman bitiyor, program ne zaman başlıyor? 

Kayıtlar Cumartesi 20:00’de bitiyor ve cumartesi 22:00’de programda size gereken bilgiler mail olarak gönderiliyor. Ardından WhatsApp grubuna ekleniyorsunuz. Programımız pazartesi günü başlıyor.

Programımızın son 1 haftasındaki hedef ise; ilk 21 günlük programın normal hayatınıza uyumunu kolaylaştırmak ve verilen kilonun korunmasını sağlamak.

Not: Program 5-10 kişilik WhatsApp gruplarımızla ve bizim yönlendirmelerimizle yapılıp, tek başına yapmakla başarı gösteremeyen bir uygulamadır. Vegan/vejeteryan ve 18 yaş altı bireyler, şeker hastalığı olanlar, hamile ve emziren anneler için de uygundur.

Online diyet hakkında bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Diğer Hizmetler

Development by Ersumer.com